برنامه های کمیاب

برنامه های کمیاب

برنامه های کمیاب رو با قیمت استثنایی بخرید

محل لوگو

آموزش اتصال به درگاه بانک ملت با PHP


آموزش اتصال به درگاه بانک ملت با PHP

اگر برای اتصال به ، درگاه به پرداخت بانک ملت مشکل دارید می توانید از این آموزش استفاده نمایید.

اتصال به درگاه بانک ملت کار سختی می باشد. این آموزش بصورت تصویری (ویدئویی) تهیه شده است تا شما براحتی بتوانید به درگاه بانک ملت متصل شوید و پرداخت آنلاین خود را انجام دهید. این آموزش بسیار روان میباشد.

در ضمن سورس کد اتصال به درگاه بانک ملت نیز در اختیار شما قرار می گیرد و کافی است شماره ترمینال ، نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید و براحتی به درگاه به پرداخت ملت متصل شوید.

تمامی متدهایی که برای اتصال به درگاه بانک ملت نیاز می باشد توضیح داده شده است. در نظر داشته باشید اگر از متدها بدرستی استفاده نکنید احتمال اشتباه وجود دارد و یا تراکنش ها درست انجام نمی شود. اگر این آموزش را ببینید حتی برای اتصاله درگاه ملت با زبان های دیگر نیز مشکل نخواهید داشت. زبان برنامه نویسی php می باشد.

متدهای اتصال به درگاه بانک ملت :

1- متد درخواست تراكنش پرداخت bpPayRequest : با استفاده از این متد پذیرنده درخواست انجام تراکنش را از بانک می نماید. در صورتی که پذیرنده توسط بانک تایید شود کد یکتایی برای او صادر می شود. کد بازگشتی یک رشته و عدد صفر می باشد

2- متد تاييد تراكنش خريد bpVerifyRequest : با استفاده از اين متد، پذيرنده وضعيت انجام موفقيت آميز خريد را پيگيري مي نمايد

3- متد درخواست واريز وجه bpSettleRequest : با استفاده از اين متد، عمليات واريز انجام خواهد شد، در حقيقت اين متد جهت نهايي نمودن عمليات واريزاستفاده مي شود. بانك تراكنشهاي تاييد شده توسط اين متد را، طبق قرارداد به حساب پذيرنده واريز مي كند

4- متد درخواست استعلام وجه bpInquiryRequest : اين متد زماني كاربرد دارد كه پذيرنده به هر دليلي از نتيجه مقدار بازگشتي bpVerifyRequest در زمان انجام تراكنش مطلع نگردد. در واقع وضعيت نامعلوم تاييد خريد، از طريق اين متد استعلام مي شود.

5- متد درخواست برگشت وجه bpReversalRequest : اين متد زماني كاربرد مي يابد كه پذيرنده به هر دليلي از نتيجه متد تاييد تراكنش ها مطلع نگردد و مبلغ به حساب کاربر بازگشت داده می شود.

روش های اتصال به درگاه بانک ملت :

در این آموزش به دو روش اتصال به درگاه بانک ملت صورت گرفته است

1- بدون ذخیره در بانک اطلاعات

2- ذخیره در بانک اطلاعات پس از پرداخت آنلاین موفق

پس از دیدن این آموزش براحتی به درگاه بانک ملت متصل خواهید شد. سورس هر دو روش اتصال ، در پکیج موجود می اشد. فقط کافی است شماره ترمینال ، یوزرنیم و پسورد را وارد نمایید.

انتقادات،پیشنهادات،سوالات و شکایات خود را در از طریق ایدی تلگرام زیر یا فرم نظرات که در زیر آمده است با ما در میان بگذارید

https://t.me/Appkamyab4kia

----------ارسال پیام به ما----------


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 407

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

خرید برنامه های کمیاب با قیمتی بسیار کم

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما